Význam doplňkových služeb není často patrný/ zřejmý na první pohled. Tyto služby jsou však podstatné pro další kroky naší spolupráce.

Jak Vám pomůžu?

Doplňkové služby k prodeji: právní servis, finanční servis (zajištění hypotéky, pomoc s refinancováním), pojištění, stěhování, malování, rekonstrukce, přepis energií, zajištění veškeré dokumentace potřebné k prodeji nemovitosti, zajištění energetického štítku, zajištění technické zprávy o stavu nemovitosti

Konzultace

Překladatelka - máte anglicky mluvícího klienta? Potřebujete překladatele pro realitní servis nebo realitní zprostředkování? Jsem zde pro Vás.

Proč mi svěřit nemovitost?

Individuální přístup ke každé nemovitosti

Nejsem součástí velké realitní kanceláře - mohu se tedy věnovat Vaší nemovitosti na 100 %

Díky zkušenostem ze zahraničí a anglickému jazyku mám rozšířené možnosti potenciálních zájemců o nemovitosti a mohu také vyjednat lepší podmínky. Nejsem jen překladatelka, ale Vaše realitní makléřka.

Jsem oficiální partner Ostrava Expat Centra

Nejsem investorka a nedělám výkup nemovitostí - nekupuji tedy byty za nejnižší ceny a dělám vše pro to, abyste za svou nemovitost dostali co nejvíce

Řekli o mě zákazníci

Místo slibů reálné výsledky

Díky naší prezentaci a přístupu jak k nemovitosti, tak ke klientům prodáme v průměru nemovitost o 7 % dráž, než je její inzerovaná cena.

Nájemníky, které jsme našli pro naše klienty, bydlí okolo 1-2 let v pronajaté nemovitosti.

Ve špatně napsaných nebo vyjednaných nájemních, podnájemních a rezervačních smlouvách jsem dokázala klientům ušetřit zhruba 30 000,- Kč za případ.