Vzhled prodává. Vizuální prezentace nemovitosti má také vliv na cenu. Proč tomu tak je? 74,21% celkové populace si nedovede vizuálně představit možnosti umístění nábytku a obecné využití prostoru k bydlení. Lepší prezentace přitahuje více zájemců a více zájemců nabízí prostor pro vyjednání ideálních podmínek a ceny nemovitosti. Není to pouze o tom, že přidáme květinu, usteleme postel a doplníme sedací soupravu o 3 polštáře a jednu deku. Dbáme na perspektivu, úhel pohledu, světlo v místnosti a na celkovou prezentaci prostoru k bydlení ať už je prázdný, či vybavený Vašim nábytkem. Naše spolupráce zahrnuje i případné vybavení nemovitosti nábytkem či doplňky.

Jak Vám pomůžu?

Profesionální fotografie nemovitosti

Půdorys nemovitosti

Videoprezentace nemovitosti - neděláme komentovanou slideshow.

Virtuální prohlídka nemovitosti

Vizualizace nemovitosti

Doplňkové služby zahrnují zprostředkování stěhování, malířů, rekonstrukcí, atd.

Proč mi svěřit nemovitost?

Individuální přístup ke každé nemovitosti

Nejsem součástí velké realitní kanceláře - mohu se tedy věnovat Vaší nemovitosti na 100 %

Díky zkušenostem ze zahraničí a anglickému jazyku mám rozšířené možnosti potenciálních zájemců o nemovitosti a mohu také vyjednat lepší podmínky. Nejsem jen překladatelka, ale Vaše realitní makléřka.

Jsem oficiální partner Ostrava Expat Centra

Nejsem investorka a nedělám výkup nemovitostí - nekupuji tedy byty za nejnižší ceny a dělám vše pro to, abyste za svou nemovitost dostali co nejvíce

Řekli o mě zákazníci

Místo slibů reálné výsledky

Díky naší prezentaci a přístupu jak k nemovitosti, tak ke klientům prodáme v průměru nemovitost o 7 % dráž, než je její inzerovaná cena.

Nájemníky, které jsme našli pro naše klienty, bydlí okolo 1-2 let v pronajaté nemovitosti.

Ve špatně napsaných nebo vyjednaných nájemních, podnájemních a rezervačních smlouvách jsem dokázala klientům ušetřit zhruba 30 000,- Kč za případ.